Sponsorzy

WMW

Wydział Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie jest najstarszym w Polsce wydziałem kształcącym lekarzy weterynarii. Wydział oferuje studia stacjonarne i niestacjonarne w zakresie medycyny weterynaryjnej, studia doktoranckie, studia podyplomowe oraz studia w języku angielskim dla obcokrajowców. Misją wydziału jest kształcenie i prowadzenie badań naukowych w zakresie: nauk podstawowych, przedklinicznych, klinicznych, higieny i toksykologii żywności pochodzenia zwierzęcego oraz weterynaryjnej ochrony zdrowia publicznego. Wydział znajduje się na terenie kampusu ursynowskiego SGGW w Warszawie, przy ulicy Nowoursynowskiej i Ciszewskiego. Wydział dysponuje: Kliniką Małych Zwierząt, Kliniką Koni, salą sekcyjną, zwierzętarnią, przychodnią przy uczelnianej fermie bydła oraz czytelnią specjalistyczną.

HIPRA jest międzynarodową firmą, której jednym z głównych obszarów działania jest profilaktyka zdrowia zwierząt. Poprzez własne filie handlowe i globalną sieć dystrybucji dociera do klientów z ponad 100 krajów. HIPRA jest przekonana, że przyszłość leży w prewencji. Wkładają swój umysł i pasję w rozwój szczepionek, a podstawą ich wiedzy i działań są badania naukowe.

Medivet(1)

MEDiVET to firma, która opiera swoją działalność na trzech filarach – produktach, usługach i edukacji. Firma ta oferuje szeroką gamę produktów weterynaryjnych, dba o zdrowie i dobrostan zwierząt, zaopatrując lecznice na terenie całego kraju w produkty lecznicze weterynaryjne, diety weterynaryjne, karmy domowe, suplementy, narzędzia chirurgiczne oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Ponadto bierze udział w edukacji i rozwoju branży weterynaryjnej organizując szkolenia, warsztaty i webinaria dla lekarzy weterynarii.

WILW(1)

Warszawska Izba Lekarsko-Weterynaryjna działa na terenie województwa mazowieckiego od 1991 roku i jest największą okręgową izbą lekarsko-weterynaryjną w Polsce. Jej członkowie zajmują się reprezentowaniem samorządu wobec władz państwowych w sprawach profilaktyki i lecznictwa weterynaryjnego, poprawy warunków hodowlanych i stanu sanitarnego wsi, kontroli żywności pochodzenia zwierzęcego, zwalczania chorób zakaźnych, w tym odzwierzęcych. Obecnie Warszawska Izba Lekarsko-Weterynaryjna liczy ponad 4,3 tys. członków, a na jej terenie działa blisko 1500 zakładów leczniczych dla zwierząt. Warszawska Rada Lekarsko-Weterynaryjna organizuje również liczne konferencje, kursy i szkolenia, umożliwiając lekarzom weterynarii zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami naukowymi w ramach doskonalenia zawodowego.

Laboklin - grafika

Laboklin to międzynarodowe laboratorium diagnostyczne współpracujące z lekarzami weterynarii. Działając na terenie polski od 2007r. oferują bogatą ofertę badań diagnostycznych, obejmujących m.in. badania hematologiczne, mikrobiologiczne, parazytologiczne, histopatologiczne, immunologiczne czy testy genetyczne. Lekarze weterynarii zatrudnieni w laboratorium na co dzień służą pomocą w doborze badań i ich interpretacji.

Zoetis

Firma Zoetis od ponad 60. lat zajmuje się badaniem, produkcją i dostarczaniem nowych leków i szczepionek weterynaryjnych. W ich ofercie znaleźć można także produkty diagnostyczne, testy genetyczne, biourządzenia oraz usługi techniczne. Celem firmy jest ochrona zdrowia zwierząt oraz wsparcie lekarzy i hodowców w ich codziennej pracy. Aby coraz lepiej diagnozować, leczyć i zapobiegać chorobom zwierząt Zoetis uczestniczy w ponad 300 programach badawczych. Produkty firmy Zoetis śą wprowadzone do obrotu w ponad 100 krajach.

abe-ips(1)

Abe-ips jest jednym z największych dystrybutorów zagranicznych książek, czasopism i baz danych w Polsce. Misją firmy jest dostarczanie profesjonalnej wiedzy nie tylko z zakresu medycyny weterynaryjnej, ale także z zakresu edukacji ogólnej, biznesu i samorozwoju. Od 30 lat sprowadzają je z całego świata, prosto do naszych domów. Oferta książek jest stale aktualizowana, dzięki współpracy z wiodącymi, znanymi na całym świecie wydawnictwami. Ofertę Abe-ips można znaleźć na ich stronie internetowej oraz w trzech księgarniach stacjonarnych w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Royal Canin dba o zdrowie psów i kotów od 1968 roku. Uznany lekarz weterynarii – Jean Cathary, z najwyższą starannością tworzy receptury i produkuje wysokiej jakości karmy dla zwierząt, kierując się aktualną wiedzą naukową. Oferuje szeroki wybór karm dla zwierząt w każdym wieku – od juniorów po seniorów, zdrowych i tych z różnymi problemami zdrowotnymi.

15th-16th May 2021 (19)

Edra Urban&Partner to jedno z najbardziej znanych wydawnictw medycznych na polskim rynku. W swojej ofercie ma wiele wartościowych tytułów z zakresu weterynarii, medycyny i fizjoterapii.

Możliwość komentowania jest wyłączona.