Patroni

Bez naszych patronów nasze wydarzenie nie mogłoby się odbyć. Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie i umożliwienie szerzenia wiedzy weterynaryjnej między uczelniami na terenie Europy.

laboklin_stopka
Laboklin to uznane weterynaryjne laboratorium diagnostyczne.

logowet
Polskie Towarzystwo Hipiatryczne to stowarzyszenie lekarzy hipiatrów, którego działanie skupia się na propagowaniu wiedzy z zakresu chorób koni wśród lekarzy praktyków poprzez organizowanie dorocznych konferencji naukowych, seminariów i spotkań
praktycznych.

cropped-FB-KNOW-copy2_1600x200

KNOW to konsorcjum naukowe, które skupia wiodące krajowe jednostki naukowe w dziedzinie weterynarii: Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie, Wydział Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie, Instytut Genetyki i Hodowli Zwierząt PAN w Jastrzębcu, Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie oraz Państwowy Instytut Weterynarii – Państwowy Instytut Badawczy w Puławach. KNOW swoje cele ( rozwój młodej kadry naukowej, zintegrowana szkoła doktorancka i rozwój potencjału badawczego) realizuje poprzez wspólne projekty, konferencje i wydawnictwa naukowe i popularno-naukowe) oraz aktywność dydaktyczną (wykłady i seminaria, studia podyplomowe, konferencje, itp.).

logo
Edra Urban & Partner to lider wydawnictw medycznych w Polsce. To właśnie Edra publikuje szczególnie cenne dla lekarzy weterynarii pozycje takie jak Chirurgia małych zwierząt T.W. Fossum czy  Choroby wewnętrzne małych zwierząt R.W.Nelsona i  C.G.Couto.

logo_draminski_usg_pl
Dramiński to znana na całym świecie polska firma produkująca specjalistyczne urządzenia dla medycyny, hodowli i weterynarii.

brand
Eukanuba to producent karm weterynaryjnych dla zwierząt towarzyszących, który współpracuje z wieloma  znanymi i zaufanymi psimi organizacjami takimi, jak Federation Cynologique Internationale.

Możliwość komentowania jest wyłączona.